contact

Maas Coating
Bezoek- & Postadres
Maas Coating B.V.
Bosschebaan 56
5384 VZ Heesch
Route >

tel +31 (0)412 45 13 91
fax +31 (0)412 45 34 75
info@maascoating.nl

KvK 16069435

Hieronder kunt u ons een bericht sturen. We reageren binnen een werkdag.
Tijdens kantooruren zijn we bereikbaar op:  +31(0) 412 45 13 91.
We horen graag van u.

Direct contact met de juiste persoon?

Tessa van den Heuvel


KAM Coördinator – Lean Manufacturing en NACE Coating Inspector level 2 / Production manager
tessa@maascoating.nl
+31 (0)6 83 24 72 25

Dominique Pijpers


Adviseur en Verkoop
dominique@maascoating.nl
+31 (0)6 10 28 25 51

Angelo van Tilburg


Hoofd bedrijfsbureau (planning en calculatie) + Production manager
angelo@maascoating.nl
+31 (0)6 53 82 66 65

Danny Minten


Inkoop & Werkvoorbereiding
danny@maascoating.nl
+31 (0)6-16025515

Mitchell de Groot


Financial controller
Mitchell@maascoating.nl

Jeroen van de Ven


Facilitair manager
jeroen@maascoating.nl
+31 (0)6 53 89 32 43

Jan Maas


Eigenaar en algemeen directeur
jan@maascoating.nl
+31 (0)6 51 23 51 06